Італійська мова

Study Italian, Learn ItalianІталійська мова входить до романської мовної групи разом із французькою, португальською, румунською та латинню. Всі ці мови достатньо близькі одна до іншої і вчити італійську мову набагато легше тим, хто вже володіє однією з них. Найближча до Італійської мови - французська. Італійська мова є однєю з офіційних мов Швейцарії, Сан Маріно, Мальти, Хорватії (Істрія), Словенії (Істра) та головною мовою Ватикану. 
Наш центр Італійської мови пропонує курси італійської мови всіх рівнів: від початківця - до професійного рівня. По закінченню навчання наші студенти за результатами фінального тестування отримують сертифіат нашого мовного центру, а також мають можливість скласти іспит та отримати PLIDA сертифікат або CELI сертифікат відповідного рівня.
Також ви маєте мають можливість здійснити чудову і в той же час не дорогу подорож до Італії та вдосконалити свої мовні навички або розпочати вивчення Італійської мови відвідавши курси італійської мови в чарівному містечку Сорренто в нашому парнерському мовному центрі.

!!! Увага Наступна мини група 5-8 осіб "з нуля" стартує:

Група А. Вівторок - 31.05.2022 з 19.00 
Уроки 2 дн
і на тиждень - Вівт та Чт х 90 хв. на день
Від  1 400 грн за 4 тижні 

Залишилось 4 місця

ЦІНИ НА КУРСИ ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ, КИЇВ
Ціни вказані з розрахунку : за 1 академічну годину
(45 хвилин) на 1 студента
Ціна, грн. Примітки
На території центру:
З викладачем українського походження
Індивідуально 250  
SKYPE  
Міні група (від 5 до 8 чол.) 69 запис в групи 
Напів-індивідуально 94
З викладачем - носієм мови
Індивідуально 350  
SKYPE  
Міні група  (до 2-х чол.) - запис в групи              
Група  (до 8-ми чол.) -
Розмовний клуб -  
На території замовника:
З викладачем українського походження
Індивідуально 300  
Група  (2-8 чол.) 350  
З викладачем-носієм мови
Індивідуально 400  
Група (2-8 чол.) 450  

 

Відвідуючи курси італійської мови в Київському мовному центрі ви додатково отримуєте: попереднє тестування для визначення вашого рівня володіння мовою, певні учбові матеріали, по закінченню навчання - сертифікат нашого центру в Києві за результатами фінального тестування. Для того, щоб отримати сертифікат певного рівня CELI або PLIDA, необхідно попередньо зареєструватись на екзамен. Екзамен відбувається двічі на рік - переважно наприкінці травня та наприкінці листопада. Головним принципом наших мовних центрів є максимально індивідуальний підхід до потреб кожного нашого клієнта, тому кількість годин на тиждень, час занять та їх інтенсивність ми визначаємо виключно за бажанням наших студентів. Слід зауважити, що згідно із Загальноєвропейськими рекомендаціями з вивчення іноземних мов, рекомендований обсяг академічних годин для переходу на наступний рівень складає 40 ак.г., але  ми не обмежуємо наших клієнтів у цьому, оскільки кожен з них - особистість з індивідуальним ритмом життя. Не забуваєте про нашу ЧЕТВЕРНУ ГАРАНТІЮ  і звертайтесь по курси Італійської мови в наш Центр Італійської мови Study-Expert  по e-mail, або заповнивши форму, або за телефонами +38 044 361 86 50; +38 068 707 47 47  чи SKYPE